Strech Film

Strech Film

Strech filmler ürünün hava ile olan etkileşimi ortadan kaldırmaktadır. Kısacası ürünleri bozulmamasını sağlamaktadır. Evlerde, kuruluşlarda, gıda hizmeti veren birçok işletmeler ve endüstriyel kuruluşlarda strech filmler önemli bir yere sahiptir. Strech film çeşitleri şeffaf görünüme sahiptirler. Kullanım esnasında yanlardan çekildiğinde gerilebilmekte ve esneyebilmektedir. Bu yüzden kullanıldığı ürünü sıkı bir biçimde kapatmaktadır.

Ayrıca kaliteli ambalajı ile ürünün hava ile temasını ortadan kaldırmaktadır. Palet strech olarak da adlandırılan bu tip ürünler birçok endüstriyel alanda kullanımı mevcuttur. Palet aracılığıyla sevkiyatı gerçekleştirilecek ürünlerde ambalajlama süreci titizlikle gerçekleştirilmezse esneme, delinme ve zarar oluşumu gibi hoş olmayan durumlar yaşanabilir. Paletlerde bulunan kolilerin zarar görmesini önlemek amacıyla palet strech filmler kullanılmaktadır.

Paletli ürünlerin alıcıya zarar görmeden ulaşabilmesi için strech filmler işletmeciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Gıda sektörü başta olmakla birlikte daha birçok sektörde ürünlerin sevkiyatı paletli kolilerle gerçekleştirilmektedir. Bu süreç esnasında ürünler paketlemede ve ambalajlama aşamasında zarar görebilmektedir. Büyük strech film çeşitleri delinmelere ve yıpranmalara karşı dayanıklı olduğundan nakliye esnasında ürünlerin zarar görmesini engellemektedir. Hatta strech filmler çokça fazla kat sarılırsa dahi şeffaf bir yapıya sahip olduğu için ürünler dışarıdan kolay bir şekilde görülebilmektedir. Palet strech filmler kokusuz bir şekilde üretilmektedir.

Ürünlerin sarılı olduğu süre içerisinde olumsuz herhangi bir etki de bırakmamaktadır. Büyük strech film çeşitlerinde sarılı olan ürünler uzun süre bu şekilde kalabilmektedirler. Ayrıca ekonomik ve kaliteli yapısı sayesinde en çok tercih edilen paketleme ürünleri arasında yer almaktadır. Palet streçleri geri dönüştürülebilmekte ve çevreci bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Strech filmin kullanımına bakıldığında oldukça ekonomik bir yük sarma ve paketleme metodu olarak dikkat çekmektedir. Polietilen hammaddeden bir araya gelen bu ürün paletli veya paletsiz ürünlerin tozlanma, dağılma veya ıslanma gibi durumlardan korumaktadır.

Toprak ambalaj olarak strech film üretiminde oldukça titiz bir şekilde çalışma gayreti göstermekteyiz. Strech film çeşitlerimiz ile ürünlerinizi stoklama, yükleme ve sevkiyat sırasında gerçekleşen vakit kaybına son vermekteyiz. Zamandan tasarruf etmek ve ürünlerinizi en iyi şekilde korumak istiyorsanız Toprak Ambalaj doğru bir karar olacaktır.

Strech filmlerimiz otomatik sarma makinelerinde en iyi şekilde gerdirilebilmektedir. Normalde 40 dereceden 80 dereceye kadarki sıcaklıklara dayanabilen bu ürünümüz, ürünlerinizi güvenle sarmalamaktadır. Strech film çeşitlerimiz ise; El Tipi Strech Film, Makine Tipi Strech Film , ESTO Premium Strech Film, ESTO Power Strech Film, ESTO Super Power Strech Film, ESTO Pre Strech Film ve ESTO Renkli Strech Film olarak çeşitlilik göstermektedir.

Strech filmlerimizin hammaddesi liner ve katlar arasına sıkıştırılan yapıştırıcılardır. Bu hammadde ve yapıştırıcı sayesinde ürünümüz diğer ambalaj malzemelerine kıyasla daha esnek bir hal kazanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin isteğine göre tek taraflı veya çift taraflı yapışkanlı, içten ya da dıştan kaygan, güneş ışınlarına dirençli ve çeşitli renklerde üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Ürünümüz darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Paketlendiği ürünlerde herhangi bir koku veya tat etkisi bırakmamaktadır. Bunun yanında bu ürünümüz ve çeşitleri son derece doğa dostudur. %100 geri dönüşüm özelliği ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Strech Film ve Çeşidinin Özellikleri Nelerdir?

 • Darbelere karşı dirençlidir.
 • Kokusuz ve tatsızdırlar.
 • Ürünlerinizi zararlı dış faktörlerden korumaktadır (yağmur, rüzgar, toz ve güneş ışınları gibi).
 • Soğuğa ve sıcağa karşı oldukça dirençlidir. Bu yüzden raf ömrü de oldukça uzundur.
 • Esnek bir yapıya sahip oldukları için ürünün şeklini almaktadırlar.
 • Şeffaf olduğu için ürün satışında avantaj sağlamaktadır.
 • %100 geri dönüştürülebilmektedir.
 • Renkli üretimleri mevcuttur.
 • Kalınlık, boyut, ve miktar açısından müşterilerimizin istek ve taleplerine uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.
 • Ürünleriniz nakliye ve depolama sırasında güvenli bir biçimde bir arada durmasını sağlamaktadır (özellikle uzun mesafeli nakliyelerde en iyi ve ekonomik ambalaj olarak göze çarpmaktadır).
 • Maliyet ve kullanım kolaylığı açısından her bütçeye uygundur.
 • Diğer ambalajlama tekniklerinde makine yatırımları mevcuttur. Strech filmde ise yatırım maliyetleri oldukça düşüktür.

Toprak ambalaj olarak işletmenizin gereksinimine yönelik strech film ve çeşidinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Sizler de kaliteli ve sağlam streç film seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız toprakambalaj.com’u ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü bulabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 


WhatsApp Business Canlı Destek
WhatsApp'a Gönder